Jednostki pomocnicze – sołectwa

Wykaz sołectw

Sołectwo Bagniewko
Sołtys: Robert Nakielski
Rada Sołecka:
Monika Kocik
Ewa Żakowska
Elżbieta Radziejewska
Andrzej Dembek
Plan rozwoju wsi – uchwała RG Pruszcz nr XIX/134/08

Sołectwo Brzeźno
Sołtys: Krystyna Ruszkowska
Rada Sołecka:
Dawid Seliga
Magdalena Tabasz
Radosław Kuchno
Janusz Molenda
Bożena Nowakowska
Plan rozwoju wsi – uchwała RG Pruszcz nr XXII/167/08

Sołectwo Cieleszyn
Sołtys: Dorota Polak
Rada Sołecka:
Magdalena Kozica
Justyna Witoń
Grażyna Lazarek
Ireneusz Makowski

Sołectwo Gołuszyce
Sołtys: Justyna Redzimska
Rada Sołecka:
Kamila Szczepańska
Łukasz Pawlik
Agnieszka Śmigiel
Kazimiera Strowicka
Grzegorz Głuchowski
Plan rozwoju wsi – uchwała RG Pruszcz nr XI/86/07

Sołectwo Grabówko
Sołtys: Marian Fifielski
Rada Sołecka:
Karolina Baumgart
Iwona Szczukowska
Paweł Jurkiewicz

Sołectwo Luszkówko
Sołtys: Wioletta Ugorek
Rada Sołecka:
Edyta Brzezińska
Andrzej Kujaczyński
Edyta Wiśniewska

Sołectwo Łaszewo
Sołtys: Laura Mikulska
Rada Sołecka:
Stanisław Chyła
Sylwia Białkowska
Marek Kujawski
Waldemar Świderski

Sołectwo Łowin
Sołtys: Marcin Klucznik
Rada Sołecka:
Patrycja Babińska
Paweł Grzybek
Marek Obryk
Wojciech Kawalec

Sołectwo Łowinek
Sołtys: Arkadiusz Łyczywek
Rada Sołecka:
Zbigniew Tracz
Dariusz Putynkowski
Sławomir Kwasigroch
Kornel Marunowski
Marek Ziółkowski
Plan rozwoju wsi – uchwała RG Pruszcz nr IX/72/07

Sołectwo Małociechowo
Sołtys: Leon Kempiński
Rada Sołecka:
Maciej Koszowski
Dariusz Żmich
Jan Pipowski
Zbigniew Gosztyła

Sołectwo Mirowice
Sołtys: Maciej Jóźwik
Rada Sołecka:
Roman Śliż
Arkadiusz Kowalski
Stanisław Kowalski
Iwona Paliwoda
Leszek Piątek
Plan rozwoju wsi – uchwała RG Pruszcz nr XXXVIII/287/09

Sołectwo Niewieścin
Sołtys: Karol Lewandowski
Rada Sołecka:
Elżbieta Żmuda
Aleksandra Wesołowska
Łukasz Aranowski
Beata Piskrzyńska
Karolina Adamska
Plan rozwoju wsi – uchwała RG Pruszcz nr LI/318/06

Sołectwo Parlin
Sołtys: Jan Pipowski
Rada Sołecka:
Tomasz Dudziński
Zbigniew Kozak
Bartosz Jóźwiak
Wiktor Gregorek
Anna Stożek
Plan rozwoju wsi – uchwała RG Pruszcz nr V/40/07

Sołectwo Pruszcz
Sołtys: Marian Monasypow
Rada Sołecka:
Kinga Koszczyńska
Agnieszka Kruczyńska
Maria Szews
Krzysztof Dziuda
Zbigniew Klimański
Plan rozwoju wsi – uchwała RG Pruszcz nr XXVIII/154/2012

Sołectwo Rudki
Sołtys: Katarzyna Wróbel
Rada Sołecka:
Maria Krzyżanowska
Grzegorz Kortas
Joanna Raniszewska
Andrzej Smerliński

Sołectwo Serock
Sołtys: Halina Litkowska
Rada Sołecka:
Kamil Marunowski
Wojciech Chmieliński
Marzena Bentlejewska
Piotr Drzycimski
Dorota Stanio
Jarosław Bentlejewski
Plan rozwoju wsi – uchwała RG Pruszcz nr XIII/102/07

Sołectwo Topolno
Sołtys: Ewa Nowicka
Rada Sołecka:
Monika Zioła
Jerzy Delbowski
Barbara Tereś
Mariola Ledzińska
Plan rozwoju wsi – uchwała RG Pruszcz nr XXVIII/153/2012

Sołectwo Wałdowo
Sołtys: Agnieszka Naborczyk
Rada Sołecka:
Paweł Niziołek
Marcin Grelewicz
Ewa Maruńska

Sołectwo Zawada
Sołtys: Mirosław Szmyd
Rada Sołecka:
Katarzyna Sulima
Marlena Nawrocka
Jan Miller
Ewa Kuziemska
Plan rozwoju wsi – uchwała RG Pruszcz nr LI/319/06
www.solectwo-zawada.pl

Sołectwo Zbrachlin
Sołtys: Alicja Polak
Rada Sołecka:
Tomasz Jankowski
Agnieszka Trębacz
Aleksandra Walichniewicz – Żurkowska
Jerzy Pałys
Plan rozwoju wsi – uchwała RG Pruszcz nr LI/317/06

Informacje

Rejestr zmian

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>