Informacja publiczna

Sposób wykorzystywania danych przestrzennych pochodzących z pułapu lotniczego lub satelitarnego w swoich czynnościach,

Na podstawie art. 2 ust. 1 ustawy o dostępie do informacji publicznej z dnia 6 września 2001r. (tekst jedn.: Dz. U. z 2020 r., poz. 2176) zwracam się z prośbą o udostępnienie informacji: w jaki sposób Urząd wykorzystuje dane przestrzenne pochodzące z pułapu lotniczego lub satelitarnego w swoich czynnościach, w tym czynnościach związanych z realizacją spraw dotyczących:

1. ładu przestrzennego,

2. architektury, planowania przestrzennego, urbanistyki,

3. gospodarki nieruchomościami,

4. ochrony środowiska i przyrody,

5. zieleni gminnej i zadrzewień,

6. gospodarki wodnej;

7. gminnych dróg, ulic, mostów, placów oraz organizacji ruchu drogowego;

8. wodociągów i zaopatrzenia w wodę, kanalizacji, usuwania i oczyszczania ścieków komunalnych,

9. utrzymania czystości i porządku

10. urządzeń sanitarnych, wysypisk i unieszkodliwiania odpadów komunalnych,

11. zaopatrzenia w energię elektryczną i cieplną oraz gaz;

12. działalności w zakresie telekomunikacji;

13. lokalnego transportu zbiorowego;

14. ochrony zdrowia;

15. pomocy społecznej, w tym ośrodków i zakładów opiekuńczych;

16. gminnego budownictwa mieszkaniowego;

17. edukacji publicznej;

18, kultury, w tym bibliotek gminnych i innych instytucji kultury oraz ochrony zabytków i opieki nad zabytkami;

19. kultury fizycznej i turystyki, w tym terenów rekreacyjnych i urządzeń sportowych;

20. targowisk i hal targowych;

21. cmentarzy gminnych;

22. porządku publicznego i bezpieczeństwa obywateli oraz ochrony przeciwpożarowej i przeciwpowodziowej,

23. utrzymania gminnych obiektów i urządzeń użyteczności publicznej oraz obiektów administracyjnych;

24. promocji gminy;

 

w szczegółowym zakresie wskazanym w ankiecie dostępnej pod poniższym linkiem. Jednocześnie proszę o przesłanie udostępnionej informacji poprzez wypełnienie ankiety wskazanej w linku.

Link do ankiety: https://forms.gle/p1ayS6rKM84w3ReE7

Ponadto informuje, że planuję uzyskane informacje wykorzystać do analiz, zestawień, artykułów i referatów związanych z wykorzystaniem danych lotniczych i satelitarnych przez Jednostki samorządu terytorialnego.

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 09 lutego 2023 12:38
Dokument wprowadzony do BIP przez: Sylwia Urbańska
Ilość wyświetleń: 126
09 lutego 2023 12:38 (Sylwia Urbańska) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)