Na podstawie ustawy z dnia 6 września 2001 r o dostępie do informacji publicznej, proszę o udzielenie informacji publicznej proszę o wskazanie, czy o okresie od 2019-2023 w Państwa jednostce był wykonywany audyt wewnętrzny na podstawie umowy zlecenia z osobą fizyczną nieprowadzącą działalności gospodarczej (np umowa zawierana bez wskazania nr NIP, nie wystawiano faktury VAT).
O ile nie był prowadzony audyt wewnętrzny przez taką osobę. proszę w TYTULE zwrotnej wiadomości wskazać jedynie NIE: taki sposób podania informacji publicznej w zupełności będzie spełniało moje oczekiwania.
O ile był prowadzony audyt wewnętrzny przez taką osobę, proszę w TYTULE zwrotnej wiadomości wskazać jedynie TAK oraz w treści wiadomości wskazać imię, nazwisko i adres Państwa kontrahenta wykonującego taką usługę audytu wewnętrznego jako osoba fizyczna nieprowadzącą działalności gospodarczej, taki sposób podania informacji publicznej w zupełności będzie spełniało moje oczekiwania.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Odpowiedź:
Usługa audytu wewnętrznego w Gminie Pruszcz wykonywana jest przez Panią Agnieszkę Tyburek -Andrzejewską.
Z uwagi na ochronę danych osobowych udostępnieniu podlega wyłącznie imię i nazwisko kontrahenta, z wyłączeniem adresu.
Z poważaniem:
Hanna Baśniak
Sekretarz Gminy Pruszcz
Pruszcz, dnia 27.11.2023r.
Realizacja: IDcom.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2025